Transport

Transport

Bezpieczeństwo

Obecne wymagania Unii Europejskiej dotyczące transportu są jedynymi z najbardziej restrykcyjnych na świecie, a to wymaga odpowiedniej organizacji pracy i realizowanych procesów.

Stosowanie przepisów ADR, właściwe zabezpieczanie ładunku oraz dbałość o odpowiednią dokumentację to najważniejsze elementy, które pozwalają nam na zapewnienie bezpiecznego transportu, zarówno dla kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Skupiamy się również na regularnym szkoleniu swojego personelu, aby utrzymać bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Transport krajowy

Znaczna część towarów przewożona jest drogą lądową, co stanowi ważny element naszej pracy. Dlatego transport krajowy wymaga dobrej organizacji, aby materiały zostały dostarczone na czas. Lokalizacja firmy Mucek Transport przy autostradzie A4 pozwala szybko i łatwo dotrzeć do każdej części Polski.

Transport międzynarodowy

Przewóz towarów na międzynarodowych trasach wymaga od firmy transportowej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Niemniej ważne jest też zabezpieczenie frachtu podczas długiej drogi. W celu zapewnienia zadowolenia swoim klientom, dbamy o każdy szczegół podczas transportów zagranicznych.

Transport